Simhall och pool
Badrumsrenovering Fasader Offentliga byggnader Byggnation

wpe7E.gif (41835 bytes)

skatt.jpg (11330 bytes)

Kontor Kungsbacka

Image0012


 
 

Vi utför kompletta entreprenader.
All underlagspreparering som flytspackling, putsning, murning. Alla specialmaskiner finns i företaget.
 

 

 

Entreprenad

Högsbo Plattsättning AB
Södra Ågatan 10
431 35 Mölndal
info@hpab.com

 

Hitta till oss!
 
Södra Ågatan 10, Mölndal
 

Butik

Rockstile AB 
Södra Ågatan 10 
431 35 Mölndal 

info@rockstile.se 
  

 

Entreprenadavdelningen

0765-270707  Margareta Ruus  margareta@hpab.com  
070 - 434 04 34  Germund Ruus  germund@hpab.com  
070 - 434 04 30  Peter Anderson  peter.a@rockstile.se  
031 - 742 99 28  fax  
031 - 68 24 00 växel  

 

 

Kakelbutiken

031 - 52 75 14

 Anders Fridholm                      anders@rockstile.se   

031 - 52 75 19

 Kristian Vevang vevang@rockstile.se   

0765-270707

 Margareta Ruus margareta@hpab.com 

0704-340429 

 Peter Johansson peter.j@rockstile.se 
031 - 52 75 01      växel  
031-742 99 28  Fax